Prolens.sk » Zákaznícka sekcia

Zákaznícka sekcia

Zákaznícka sekcia slúži pre jednoduchý prístup k informáciám o vašich objednávkach a vašom zákazníckom účte. Pre prístup do sekcie sa najprv prihláste. Odkaz pre prihlásenie tiež nájdete v každom e-maile potvrdenie objednávky.

Môj účet

Sekcia môj účet obsahuje všetky údaje, ktoré ste uviedli pri prvej objednávke. Môžete tu zmeniť heslo, fakturačnú a doručovaciu adresu aj zmeniť nastavenie zasielania e-mailov a sms.

Názov Vysvetlivka
Zľavový kupón Svoj zľavový kupón dajte svojmu priateľovi, odporučte mu nákup u nás a obaja získate zľavu 1 €! Viac informácií na stránke Výhodné ceny
Nasporený kredit Nasporený kredit za objednávky vašich priateľov, ktorým ste www.prolens.sk odporučili. Kredit sa automaticky odpočíta pri vašej ďalšej objednávke.
Súhlas so zasielaním obchodných oznámení Súhlas môžete kedykoľvek zapnúť alebo vypnúť. Obchodné oznámenie neposielame častejšie ako raz mesačne.
Zmena hesla Po zadaní pôvodného hesla si môžete nastaviť nové heslo, ktoré musí mať minimálne 4 znaky.
Fakturačné a doručovacie údaje Zmeny vašich adries sa prejaví u budúcich objednávok. Ak chcete zmeniť adresu práve spracúvanej objednávky, kontaktujte nás.
Zasielanie SMS Môžete kedykoľvek zapnúť a vypnúť zasielanie SMS o vybavení vašich objednávok a zmeniť číslo pre zasielanie SMS.

 

Moje objednávky

Na tejto stránke vidíte kompletnú históriu vašich objednávok, vrátane detailných informácií o vybavovaní objednávok.

Názov Vysvetlivka
Platba V prípade platby bankovým prevodom alebo kartou online vidíte, či sme už platbu za objednávku prijali. Ak je políčko červené, platba ešte nebola prijatá a preto nie je možné objednávku odoslať. Potvrdenie o bankovom prevode nám pre urýchlenie prepošlite na info@prolens.sk
Skladom Pole ukazuje aktuálnu skladovú dostupnosť objednávky. U neskladových objednávok navyše môžete vidieť predpokladaný dátum dodania.
Doprava Pred odoslaním objednávky zobrazujeme predpokladaný dátum odoslania alebo odberu, po odoslaní vidíte presný dátum odoslania a predpokladaný dátum dodania.

Zopakovať obejdnávku

zopakovať objednávku Pre ľahšie nakupovanie máte možnosť zopakovať poslednú objednávku kliknutím na Zopakovať objednávku v pravom stĺpci alebo u každej objednávky v sekcii Moje objednávky. Vďaka tomu už nemusíte opakovane vyberať kontaktné šošovky a nastavovať parametre. Produkty sa vám v košíku automaticky vyplnia vrátane dopravy a vy len po kontrole alebo úprave objednávku jednoducho odošlete.

Kontaktné šošovky
Značky šošoviek
Výrobcovia
Príslušenstvo
Kontakt
Email: info@prolens.sk
Telefón: +421 220 510 428

Kontakty
Výdajné miesto
Adresa:
Lenardova 1260
85101 Bratislava
mapa

Otváracia doba:
Po - Pia: 11:00 - 19:00 h.
Pripomeňte mi objednávku šošoviek dňa: na e-mail: