Prolens.sk » Dátum expedície, dodanie, vybavenie

Dátum expedície, dodanie, vybavenie

Pretože chápeme, ako sú pre vás aktuálne informácie o dobe dodania objednávky dôležité, zobrazujeme vám dátum dodania pred dokončením objednávky aj v priebehu jej vybavovania. Už nemusíte volať a pýtať sa, kedy budete mať kontatkní šošovky alebo príslušenstvo u vás doma. Jednoducho si sami zistíte, aké je najbližší dátum dodania.

V nasledujúcej tabuľke nájdete vysvetlivky k jednotlivým termínom.

Termín Vysvetlivka
Predpokladaný dátum expedície Predpokladaný dátum odoslania alebo prepravy na výdajné miesto v závislosti na:

 

  • skladovej dostupnosti - u neskladových objednávok uvádzame odhadované prijatia tovaru na sklad
  • doprave - zobrazujeme najbližší dátum, kedy je možné zvolenou dopravou objednávku vyexpedovať
Predpokladaný dátum dodania Tento dátum uvádza, kedy by mal byť tovar doručený na vašu adresu alebo kedy je možné objednávku osobne vyzdvihnúť. Osobné odbery prosím, vyzdvihujte až po prijatí potvrdzujúcej sms. Ak by dopravca v danom termíne zásielku nedoručil, kontaktujte nás prosím, aby sme dohodli nápravu.
Dátum vybavenia Dátum vybavenie uvádza presný dátum a čas, kedy bola objednávka vybavená, teda odoslaná na výdajné miesto alebo poštu. Tento dátum vidíte priamo v sekcii Moje objednávky po prihlásení, len u vybavených objednávok. Pri vybavení zároveň obdržíte e-mail a sms, ak ste zasielanie sms povolili.

Expedície pri platbe vopred

V prípade platby vopred (online platobnou metódou alebo bankovým prevodom) vypočítaný dátum nezohľadňuje, či sme už prijali platbu za Vašu objednávku. Môže sa teda stať, že vašu objednávku nevyexpedujeme v predpokladanom termíne, pretože čakáme na prijatie platby.

Kontaktné šošovky
Značky šošoviek
Výrobcovia
Príslušenstvo
Kontakt
Email: info@prolens.sk
Telefón: +421 220 510 428

Kontakty
Výdajné miesto
Adresa:
Lenardova 1260
85101 Bratislava
mapa

Otváracia doba:
Po - Pia: 11:00 - 19:00 h.
Pripomeňte mi objednávku šošoviek dňa: na e-mail: