Prolens.sk » Profesionálna starostlivosť

Profesionálna starostlivosť

Mnohoročná skúsenosť

Šošovky predávame od roku 2005! S predajom kontaktných šošoviek a ďalšieho príslušenstva máme dlhoročnú skúsenosť, ktorá sa prejavuje aj v kvalite predaja. Poznáme veľmi dobre všetky produkty, ich históriu a máme dobré vzťahy s ich výrobcami.

O nás

Kvalifikované poradenstvo

Máme v tíme odborníkov. Dokážeme Vám profesionálne poradiť. V našom tíme sú ľudia s niekoľkoročnou praxou v predaji šošoviek vrátane optometristky - špecialistky na kontaktné šošovky. Na všetky otázky vám preto môžeme kvalifikovane odpovedať.

Poradňa
Spýtajte sa odborníkov

Ochotný zákaznícky servis

Sme tu pre našich zákazníkov. Náš zákaznícky servis pre vás zariadi všetko okolo vybavenie objednávky, čo bude v jeho silách. Od objednania, úprav a zmien v objednávkach až po čo najrýchlejšiu expedíciu zásielky. Pri riešení problému sa vždy snažíme vyjsť vám maximálne v ústrety.

Kontakty

Široký výber tovaru

Obsiahla ponuka skladového tovaru. Ponúkame široký sortiment tovaru, z ktorého si vyberie každý. StarostlivostPonúkané produkty potom máme v 90% skladom alebo ich dokážeme v čo najkratšom čase objednať a dodať.

Datum expedície, dodanie, vybavenie

Záruky spokojnosti

Kvalitné produkty za nízke ceny. Predávame iba originálne kontaktné šošovky, roztoky a príslušenstvo. Ponúkame skvelé ceny a maximálnu starostlivosť. K objednávkam môžete získať zľavy aj darčeky. Na náš obchod sa môžete spoľahnúť.

Darčeky
Výhodné ceny

Kontaktné šošovky
Značky šošoviek
Výrobcovia
Príslušenstvo
Kontakt
Email: info@prolens.sk
Telefón: +421 220 510 428

Kontakty
Výdajné miesto
Adresa:
Lenardova 1260
85101 Bratislava
mapa

Otváracia doba:
Po - Pia: 11:00 - 19:00 h.
Pripomeňte mi objednávku šošoviek dňa: na e-mail: